OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 21 STYCZNIA 2024 R.

NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 21 STYCZNIA 2024 R.

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne. Za składane ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  2. W środę 31 stycznia będziemy mieli ten zaszczyt i radość gościć w naszym Dekanacie relikwie Rodziny Ulmów br. w parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Skarszewach. Plan spotkania modlitewnego wygląda następująco:

godz. 19.00 przywitanie relikwii, czuwanie modlitewne;
godz. 20.00 Msza św. z udziałem dekanatu;
godz. 21.00 Apel Jasnogórski i o godz. 21.45 zakończenie.

Obecność błogosławionych Orędowników, których będziemy mogli uczcić w znaku relikwii, niech stanie się okazją, aby pomodlić się całymi rodzinami, o jedność i miłość w naszych domach.

1. 27 stycznia w Skarszewskim Centrum Sportu o godz. 17:00 odbędzie się noworoczny koncert kolęd w wykonaniu zespołu Nieboskłonni. Wstęp wolny.
  2. 28 stycznia w Domu Kultury w Liniewie o godzinie 15:00 odbędzie się Koncert Musicalowy, który przygotowała młodzieżowa grupa wokalna. Piszemy, aby w ten sposób trafić do jak największej liczby osób. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła.
  3. Z zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 18:30 do 20:300 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  4. Dziękujemy rodzinie Krystyny i Jana za modlitwę różańcową w intencji naszych misji parafialnych. Dzisiaj różaniec przejmuje rodzina Jolanty i Tadeusza a za tydzień rodzina Aliny i Adama.