OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 7 MARCA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 7 MARCA 2021 R.

  1. W ubiegłą niedzielę na pomoc polskim misjonarzom zebraliśmy 500 zł.
  2. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00 do 17.00 z możliwością spowiedzi. W Głodowie adoracja w czwartek od 13.00 do 15.00 z możliwością spowiedzi.
  3. Zapraszamy na różaniec online codziennie o godz. 20.30 w intencji ustania pandemii, o rychłą beatyfikację s. Teodory Witkowskiej. Zapraszamy również na transmisje Mszy św. w dni powszednie o 17.00 a w niedziele o 11.00.
  4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Głodowie w czwartek o 15.00, w Pogódkach w piątek o 9.30 i 17.30. Dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców Droga Krzyżowa w piątek o 19.00. W niedzielę o godz. 15.00 Gorzkie Żale z tradycyjnym kazaniem Pasyjnym. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny.
  5. Prosimy o zgłoszenie się do biura parafialnego (może być telefonicznie) osoby, które zamówiły intencje mszalne na 12 maja. W związku z wizytacją i bierzmowaniem w tym dniu musimy znaleźć inne terminy.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na budowę nowej kostnicy.
  7. W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka na operację serca małej Oli ze Studzienic koło Kalisk.
  8. Sołectwo Pogódki wraz z naszą OSP organizuje akcję dystrybucji czujników czadu w promocyjnych cenach wraz z montażem. Zachęcamy do zamawiania czujników u Sołtysa. Szczegóły na afiszu w kruchcie kościoła.
  9. Pod chórem można odbierać nowy numer „Pielgrzyma”.