OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 3 MARCA 2024 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 3 MARCA 2024 R.

  1. W ubiegła niedzielę na pomoc polskim misjonarzom zebraliśmy 900 zł. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Głodowie w czwartek o 15.30, w Pogódkach w piątek o 9.30, 17.30 i o 18.30 dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. W niedzielę o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.
  3. W piątek na Mszę św. o 17:00 oraz Drogę Krzyżową zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Na Mszy św. dzieciom poświęcimy i wręczymy książeczki.
  4. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 19:00 do 20:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  5. W przyszłą niedzielę 10 marca rozpoczniemy nasze wielkopostne rekolekcje. Poprowadzi je franciszkanin o. Symplicjusz Sobczyk. Msze św. z naukami od poniedziałku do środy o 9.30 i 18:00 a w Głodowie o 16:00. Na Mszach przedpołudniowych i w Głodowie są wolne intencje. W związku z tym w dniach 11-13 marca oraz 29 maja ze względu na bierzmowanie nastąpiły zmiany w intencjach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem parafialnym.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na parafialne inwestycje.
  7. Dziękujemy rodzinie Stefanii i Kazimierza za modlitwę różańcową w intencji owoców naszych misji parafialnych. Dzisiaj różaniec przejmuje p. Anna a za tydzień p. Marcelina.
  8. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.