OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 12 MARCA 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 12 MARCA 2023 R.

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na nasze parafialne inwestycje a przed kościołem odbywa się zbiórka dla chorujących na ślepotę Lebera Darka i Kacpra z Nowej Karczmy na terapię genową, która pomoże im odzyskać wzrok.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Głodowie w czwartek o 15.30, w Pogódkach w piątek o 9.30 i 17.30. Dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców w piątek o 18.30. W niedzielę o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.
  3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 19:00 do 20:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczną się nasze parafialne rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi o. Janusz Jędryszek ze Świętej Góry Polanowskiej. W tygodniu Msze św. z naukami będą o 9:30 i 18:00 a w Głodowie o 16:00.
  5. Caritas Diecezji Pelplińskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1,5% podatku dochodowego. Caritas pomaga dzieciom, codziennie wspiera niepełnosprawnych, chorych i ubogich, otacza opieką osoby poszkodowane przez wojnę w Ukrainie.