OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 14 KWIETNIA 2024 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 14 KWIETNIA 2024 R.

  1. Dzisiaj przed kościołem odbywa się zbiórka na działalność Kartuskiego Hospicjum DOMU NADZIEI – Pola Nadziei 2024. Wolontariusze przed jak i po Mszach świętych będą zbierać pieniądze, które wspomogą ten wyjątkowy cel. Na ten sam cel przeznaczone są pieniądze ze sprzedaży pod chórem świec – jajek wielkanocnych.
  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na parafialne inwestycje. Za składane ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 18:30 do 20:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  4. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczniemy tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, będziemy gościli w naszej parafii diakona i kleryków Seminarium Misjonarzy Świętej Rodziny. Po Mszach św. w Pogódkach o 9:30 i w Głodowie spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  5. Dziękujemy za modlitwę różańcową w intencji owoców naszych misji parafialnych rodzinie Sikorskich. Dzisiaj różaniec przejmuje p. Ludwika a za tydzień rodzina Wandy i Jana.
  6. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.