OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WELKANOCNĄ, 1 MAJA 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA III NIEDZIELĘ WELKANOCNĄ, 1 MAJA 2022 R.

 1. Serdecznie dziękujemy firmie Ciecholewski-Wentylacje za zamontowanie nowego szamba przy plebanii.
 2. Dzisiaj o godzinie 15:00 w plebanii odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.
 3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które będą w naszym kościele po Mszy o godz. 17:00. Zapraszamy odpowiedzialnych za majowe przy kapliczkach po odbiór specjalnych czytanek na majowe, które przysłał Ksiądz Biskup.
 4. We wtorek obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego.
 5. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne. Okazja do spowiedzi w Głodowie w czwartek od 15:00 a w Pogódkach w piątek od 16:00 do 17:00. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 9:00.
 6. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 9:00.
 7. W przyszłą niedzielę 8 maja dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodziców będzie w sobotę o godz. 10:00. W związku z I Komunią Msza św. w Głodowie będzie w sobotę o 16:00. Dziękujemy serdecznie rodzicom za posprzątanie terenu wokół kościoła!
 8. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Komunii w środę i czwartek po Mszy Świętej o godz. 18:00.
 9. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na parafialne inwestycje.
 10. Zapraszamy na różaniec w kościele o godz. 20.30 w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie oraz na Adorację Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku o 16:00.
 11. Informujemy, że od środy w związku z pracami budowlanymi zamknięty zostanie wjazd między kościołem a organistówką.
 12. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.