OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ADWENTU, 13 GRUDNIA 2020 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ADWENTU, 13 GRUDNIA 2020 R.

1. Zapraszamy na Roraty o 6.45 uczniów klas IV-VIII a o 7.30 dzieci z klas I-III i młodsze. Zachęcamy zarówno dzieci jak i dorosłych do przygotowania lampionów.

2. Zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od 16.00 do 17.00. W tym czasie można przystąpić do spowiedzi przedświątecznej. W czwartek okazja do spowiedzi od 16.00 d 19.00 a w sobotę od 10.00 do 12.00.

3. Na bocznych ołtarzach i przy wyjściu z kościoła są rozstawione opłatki wigilijne oraz ostatnie już świece Caritas. Z racji pandemii nabywamy je w trybie samoobsługowym i bardzo prosimy o podchodzenie pojedynczo z zachowaniem odstępów. Ofiary za opłatki będą przeznaczone na nową kostnicę. W tygodniu opłatki i świece można nabywać po Mszach św. w kościele lub w biurze parafialnym.

4. Zapraszamy na różaniec online codziennie o godz. 20.30 w intencji ustania pandemii oraz za zmarłych podanych w wypominkach rocznych.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Głodowie wraz z możliwością spowiedzi przedświątecznej w piątek 18 grudnia od 18.00 do 19.00.

6. Przy wyjściu z kościoła można odbierać nowy numer „Pielgrzyma”.

7. Od 16 grudnia, przy okazji różańca online, rozpoczniemy nowennę do Dzieciątka Jezus jako przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia (20.30).