OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 17 STYCZNIA 2021 R.

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na nasze Seminarium Duchowne w Pelplinie. Za składane ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  2. Dziękujemy serdecznie za ofiary złożone podczas spotkań kolędowych oraz wpłacane na konto a także wpłaty na budowę kostnicy wpłacane za pomocą Kwestomatu na stronie parafii i stronie cmentarza. Łącznie złożono 23.000 zł. przeznaczone na budowę kostnicy.
  3. W ubiegłą niedzielę na budowę kostnicy zebraliśmy 2.900 zł.
  4. Zapraszamy na różaniec online codziennie o godz. 20.30 w intencji ustania pandemii oraz za zmarłych podanych w wypominkach rocznych. Zapraszamy również na transmisje Mszy św. w dni powszednie o 17.00 a w niedziele o 11.00.
  5. W poniedziałek o 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w języku łacińskim w Kaplicy Dusz Czyśćcowych.
  6. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji.