OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 8 MARCA 2020 R.

 1. Serdecznie dziękujemy za odnowienie klęcznika w kaplicy św. Aniołów Stróżów oraz pomoc w przygotowaniu wjazdu dla sprzętu do wycinki drzew na cmentarzu.
 2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na nasze parafialne inwestycje, tym razem jest to wycinka 10 drzew na cmentarzu, której koszt wyniesie 15 tysięcy zł. a przed kościołem odbywa się zbiórka na pomoc polskim misjonarzom. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
 3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Głodowie w czwartek o 16.00, w Pogódkach w piątek o 17.30. W niedzielę o godz. 15.00 Gorzkie Żale z tradycyjnym kazaniem Pasyjnym. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny. Dzieci przed I Komunią uczestniczą obowiązkowo we Mszy św. o 17.00 i Drodze Krzyżowej a kandydaci do bierzmowania po Drodze Krzyżowej uczestniczą we Mszy św. o 18.00.
 4. Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w świetlicy OSP w czwartek o 19.00.
 5. W piątek przypada 7 rocznica wyboru papieża Franciszka, o którym pamiętajmy w naszych modlitwach.
 6. W sobotę przypada 19 rocznica śmierci ks. prałata Dominika Prądzyńskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszego duszpasterza na Mszy św. o godz. 17.00.
 7. Zbiórka dla ministrantów w przyszłą niedzielę po Gorzkich Żalach.
 8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na nasze Seminarium w Pelplinie.
 9. Nasza parafia organizuje nocną Drogę Krzyżową w piątek 3 kwietnia o godz. 20.00 na trasie sprzed kościoła w Pogódkach przez Dekę do kościoła w Głodowie.
 10. W zakrystii można odbierać nowy numer „Pielgrzyma” a u ministrantów można nabyć „Małego Pielgrzyma” dla dzieci oraz poprzednie numery „Pielgrzyma”.
 11. Caritas Diecezji Pelplińskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego. Numer KRS znajduje się na gablocie w kruchcie kościoła i na ulotkach rozdawanych przed kościołem. Caritas pomaga dzieciom, codziennie wspiera niepełnosprawnych, chorych i ubogich. Okażmy serce, tym którzy potrzebują naszej pomocy.
 12. Parafia w Wysinie organizuje pielgrzymkę do Rzymu w dniach od 6 do 14 lipca. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła.