OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 5 MARCA 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 5 MARCA 2023 R.

  1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 19:00 do 20:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Głodowie w czwartek o 15.30, w Pogódkach w piątek o 9.30 i 17.30. Dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców w piątek o 18.30.W niedzielę o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.
  3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na nasze parafialne inwestycje a przed kościołem odbędzie się zbiórka dla chorujących na ślepotę Lebera Darka i Kacpra z Nowej Karczmy na terapię genową, która pomoże im odzyskać wzrok.
  4. Caritas Diecezji Pelplińskiej zachęca, aby całe rodziny i parafie zaangażowały się w akcję „Skarbonka miłosierdzia”. Skarbonki są wyłożone pod chórem. W tym roku nasza jałmużna wspiera dzieci z Ukrainy, które straciły na wojnie rodziców. Caritas Diecezji Pelplińskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1,5% podatku dochodowego. Caritas pomaga dzieciom, codziennie wspiera niepełnosprawnych, chorych i ubogich, otacza opieką osoby poszkodowane przez wojnę w Ukrainie. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy
  5. W czwartek po Mszy Świętej o godz. 18:00 nabożeństwo do św. Gemmy Galgani z oddaniem czci jej relikwiom.
  6. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.