OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 28 LUTEGO 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 28 LUTEGO 2021 R.

  1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbywa się zbiórka na pomoc polskim misjonarzom
  2. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00 do 17.00 z możliwością spowiedzi. W Głodowie adoracja w czwartek od 13.00 do 15.00 z możliwością spowiedzi.
  3. Zapraszamy na różaniec online codziennie o godz. 20.30 w intencji ustania pandemii, o rychłą beatyfikację s. Teodory Witkowskiej. Zapraszamy również na transmisje Mszy św. w dni powszednie o 17.00 a w niedziele o 11.00.
  4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Głodowie w czwartek o 15.00, w Pogódkach w piątek o 9.30 i 17.30. Dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców Droga Krzyżowa w piątek wyjątkowo o 20.00. W niedzielę o godz. 15.00 Gorzkie Żale z tradycyjnym kazaniem Pasyjnym. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny.
  5. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: I Czwartek i I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie podczas Adoracji od 16.00 do 17.00.
  6. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek po Drodze Krzyżowej ok. 10.00.
  7. Caritas Diecezji Pelplińskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego. Numer KRS znajduje się na gablocie w kruchcie kościoła i na ulotkach rozdawanych przed kościołem. Caritas pomaga dzieciom, codziennie wspiera niepełnosprawnych, chorych i ubogich. Okażmy serce, tym którzy potrzebują naszej pomocy.