OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 25 LUTEGO 2024 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 25 LUTEGO 2024 R.

  1. Dzisiaj przed kościołem odbywa się zbiórka na pomoc polskim misjonarzom. Za składane ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  2. W poniedziałek nasza parafia połączy się mostem modlitewnym z naszym Seminarium w Pelplinie. W tym dniu wspólnota Seminarium otoczy modlitwą całą naszą parafię prosząc równocześnie o naszą modlitwę za kleryków, moderatorów, wychowawców i profesorów naszego seminarium, z troską o kształtowanie świętych kapłanów i nowe powołania do służby Bożej. Zachęcamy do indywidualnej i rodzinnej modlitwy za nasze Seminarium, a po Mszy św. o 17:00 odmówimy w tych intencjach wspólny różaniec.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Głodowie w czwartek o 15.30, w Pogódkach w piątek o 9.30 i 17.30. W niedzielę o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny. Dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców Droga Krzyżowa w piątek o 18.30.
  4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w Pogódkach w piątek od 16.00 oraz podczas adoracji. W sobotę nabożeństwo do Najświętszego Serca Maryi o 9:00.
  5. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 10:00 – po Drodze Krzyżowej.
  6. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 19:00 do 20:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  7. Dziękujemy p. Halinie za modlitwę różańcową w intencji owoców naszych misji parafialnych. Dzisiaj różaniec przejmuje rodzina Stefanii i Kazimierza a za tydzień p. Anna.
  8. Nasze rekolekcje wielkopostne będziemy przeżywali od 10 do 13 marca. W związku z tym w dniach 11-13 marca oraz 29 maja ze względu na bierzmowanie nastąpiły zmiany w intencjach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem parafialnym.