OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 13 MARCA 2022 R.

NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 13 MARCA 2022 R.

1. Dzisiaj w pelplińskiej katedrze nasz kleryk Adam otrzyma(ł) posługę akolitatu i odtąd będzie mógł udzielać Komunii św. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na parafialne inwestycje a przed kościołem odbywa się zbiórka na rzecz polskich misjonarzy.
  3. Serdecznie dziękujemy za wykonane prace przygotowujące mieszkanie dla uchodźców.
  4. Zapraszamy na różaniec w kościele codziennie o godz. 20.30 w intencji narodu Ukraińskiego oraz o pokój na świecie.
  5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Głodowie w czwartek o 15.30, w Pogódkach w piątek o 9.30 i 17.30. W niedzielę o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym.
  6. Zapraszamy na rekolekcje wielkopostne pt. „Z Krwią na ustach”, które odbędą się od 17 do 20 marca, a które poprowadzi o. Mateusz od Krzyża OCD. Msze Święte rekolekcyjne o 9.30, 16:00 (Głodowo) i 18:00. W piątek i sobotę zbierzemy kolektę jako wraz wdzięczności za rekolekcje. Kandydaci do bierzmowania obowiązkowo uczestniczą w rekolekcjach.
  7. Od wtorku do piątku zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w naszym kościele od godz. 16:00.