OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 7 KWIETNIA 2024 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 7 KWIETNIA 2024 R.

  1. W poniedziałek obchodzimy przeniesioną z Wielkiego Tygodnia Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. będą o godz. 9:30 i 18:00. Na Mszach św. będzie można przystąpić do dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Chętnych prosimy o wypełnienie deklaracji wyłożonych pod chórem i przyniesienie świec.
  2. W czwartek, 11 kwietnia, uroczyste wspomnienie św. Gemmy Galgani. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 nabożeństwo do św. Gemmy z oddaniem czci jej relikwiom.
  3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 18:30 do 20:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na parafialne inwestycje.
  5. W przyszłą niedzielę – 14 kwietnia, prowadzona będzie zbiórka na działalność Kartuskiego Hospicjum DOMU NADZIEI – Pola Nadziei 2024. Wolontariusze przed jak i po Mszach świętych będą zbierać pieniądze, które wspomogą ten wyjątkowy cel. Na ten sam cel przeznaczone są pieniądze ze sprzedaży pod chórem świec – jajek wielkanocnych.
  6. Dziękujemy za modlitwę różańcową w intencji owoców naszych misji parafialnych p. Marii. Dzisiaj różaniec przejmuje rodzina Sikorskich a za tydzień p. Ludwika.