OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ PO BOŻYM NARODZENIU, 3 STYCZNIA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA II NIEDZIELĘ PO BOŻYM NARODZENIU, 3 STYCZNIA 2021 R.

  1. Zapraszamy na różaniec online codziennie o godz. 20.30 w intencji ustania pandemii oraz za zmarłych podanych w wypominkach rocznych.
  2. W środę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. W tym dniu Msze św. zostaną odprawione o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i w Głodowie o 12.30.
  3. Od jutra, aby zachować tradycję błogosławieństwa rodzin w Bożonarodzeniowym czasie zapraszamy przedstawicieli rodzin z poszczególnych tras kolędowych na Mszę św. w waszej intencji oraz błogosławieństwo do naszych kościołów w Pogódkach i Głodowie. Prosimy aby na te spotkania przynosić wodę, którą pobłogosławimy a następnie Wy poświęcicie nią swoje domy i mieszkania.