OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU, 6 GRUDNIA 2020 R.

  1. Przeżywamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. W związku z ograniczeniem ilości osób w kościele zapraszamy na Roraty o 6.45 uczniów klas IV-VIII a o 7.30 dzieci z klas I-III i młodsze. Zachęcamy zarówno dzieci jak i dorosłych do przygotowania lampionów.
  2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Stolicę Apostolską a przed kościołem odbywa się zbiórka na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  3. Zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od 16.00 do 17.00. W tym czasie można przystąpić do spowiedzi przedświątecznej.
  4. Kandydaci do bierzmowania w czasie Adwentu nie mają obowiązku zbierania podpisów na Roratach ale przystępują do spowiedzi w dowolnym dniu.
  5. Na bocznych ołtarzach i przy wyjściu z kościoła są rozstawione opłatki wigilijne oraz świece Caritas. Z racji pandemii nabywamy je w trybie samoobsługowym i bardzo prosimy o podchodzenie pojedynczo z zachowaniem odstępów. Ofiary za opłatki będą przeznaczone na nową kostnicę, której budowa ma ruszyć na wiosnę. W tygodniu opłatki i świece można nabywać po Mszach św. w kościele lub w biurze parafialnym.
  6. Zapraszamy na adorację „Godzina Łaski dla Świata” w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP od godziny 12.00 do 13.00, zgodnie z prośbą Matki Bożej Róży Duchownej: „życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała”.
  7. 12 grudnia zapraszamy na adorację i różaniec online w intencji życia ku czci Matki Bożej w Guadalupe od godziny 20.00 na naszym parafialnym facebooku.
  8. Zapraszamy na różaniec online codziennie o godz. 20.30 (wyjątkowo w sobotę od 20.00) w intencji ustania pandemii oraz za zmarłych podanych w wypominkach rocznych.
  9. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Głodowie, 10 grudnia od 14.00 do 15.00 wraz z możliwością spowiedzi przedświątecznej.