OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU, 5 GRUDNIA 2021 R.

NA II NIEDZIELĘ ADWENTU, 5 GRUDNIA 2021 R.

1. Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o 6.45. Zachęcamy zarówno dzieci jak i dorosłych do przygotowania lampionów.
  2. Zapraszamy na czuwanie adwentowe dzisiaj o godz.18.00, w którym będziemy szukać prawdziwego znaczenia adwentu. Na tę adorację są szczególni zaproszeni bierzmowani.
  3. W środę obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. będą o 6.45, w Głodowie o 16.00 i o 18.00. W Głodowi od 14.00 do 16.00 adoracja.
  4. Na bocznych ołtarzach i przy wyjściu z kościoła są rozstawione opłatki wigilijne oraz świece Caritas (w cenie 10 zł). W tygodniu opłatki i świece można nabywać po Mszach św. w kościele lub w biurze parafialnym.
  5. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską a przed kościołem odbywa się zbiórka na Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Za składane ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  6. Dziękujemy za wsparcie akcji zbierania żywności dla potrzebujących. Jeśli ktoś chciałby jeszcze pomóc, może przynosić jedzenie i środki czystości pod choinkę w kościele do 14 grudnia.
  7. Przypominamy, że 10 i 11 grudnia bierzmowani mają swoje rekolekcje GPS w Koźminie. Są one konieczne do przyjęcia sakramentu.
  8. Zapraszamy na wyjazd do kina na film: „Dobry Łotr”, 13 grudnia o godz. 16.30. Koszt wyjazdu 30 zł. Zapisy u ks. Dawida.
  9. Szukając prezentów dla swoich bliskich nie zapomnijmy o dobru duszy. W biurze parafialnym można kupić książki katolickie, które niosą z sobą wielką wartość duchową. Zadbaj o duszę twoich bliskich!