OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU, 4 GRUDNIA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA II NIEDZIELĘ ADWENTU, 4 GRUDNIA 2021 R.

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską a przed kościołem odbywa się zbiórka na Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Za składane ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  2. Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o 6.45. Zachęcamy zarówno dzieci jak i dorosłych do przygotowania lampionów.
  3. W czwartek obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. będą o 6.45, w Głodowie o 16.00, i o 17.00. Na Mszy św. o 17:00 poświęcimy dzieciom pierwszokomunijnym medaliki i wręczymy książeczki do nabożeństwa. Zapraszamy na godzinę łaski do kościoła parafialnego od 12:00 do 13:00
  4. Na bocznych ołtarzach i przy wyjściu z kościoła są rozstawione opłatki wigilijne oraz świece Caritas (w cenie 10 zł). W tygodniu opłatki i świece można nabywać po Mszach św. w kościele lub w biurze parafialnym.
  5. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w piątki po Mszy św. wieczornej do 19:30 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie w piątek o godz. 19:30.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na parafialne inwestycje.
  7. W przyszła niedzielę fundacja Beatus przeprowadzi przy kościele sprzedaż pierników oraz bombek. Dochód zostanie przeznaczony na wsparcie osób w potrzebie.
  8. Zapraszamy do zabierania bombek z naszej choinki. Są tam wypisane imion i wiek dzieci z potrzebujących rodzin, które możemy uszczęśliwić. Wystarczy zabrać bombkę i przygotować prezent dla danego dziecka. Prosimy też, aby prezenty przynosić pod choinkę, albo na plebanię do 13 grudnia. Dziękujemy państwu Kosznik za podarowanie pięknej choinki na nasze dobroczynne bombki!
  9. W piątek i sobotę w naszych sklepach odbędzie się zbiórka żywności dla potrzebujących. Zapraszamy do wsparcia samotnych i potrzebujących, aby i oni mieli w tym roku dobre święta. Niech te święta pokonają smutek i mrok!
  10. Nasi strażacy z OSP Pogódki sprzedawać będą choinki, z których dochód przeznaczony będzie na wymianę umundurowania specjalnego. Sprzedaż odbędzie się przy remizie OSP od 17 grudnia do wyczerpania zapasów; w sobotę 17 grudnia od 10:00 do 20:00 a w dni powszednie od 16:00 do 20:00.