OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA I NIEDZIELĘ ADWENTU, 27 LISTOPADA 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA I NIEDZIELĘ ADWENTU, 27 LISTOPADA 2022 R.

  1. Rozpoczęliśmy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piatku o 6.45. Zachęcamy zarówno dzieci jak i dorosłych do przygotowania lampionów.
  2. Na bocznych ołtarzach można nabyć opłatki wigilijne oraz świece Caritas. Ofiary za opłatki będą przeznaczone na budowę nowej kostnicy. W tygodniu opłatki i świece można nabywać po Mszach św. kościele lub w biurze parafialnym.
  3. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne, I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w Głodowie w czwartek od 15:30 w Pogódkach w piątek od 16:00 i podczas Adoracji.
  4. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwidzimy w piątek od godz. 9.00.
  5. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w piątki po Mszy św. wieczornej do 19:30 (zmiana godziny) oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie w piątek o godz. 19:30.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Stolicę Apostolska a przed kościołem odbędzie się zbiórka na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  7. Przy wyjściu z kościoła można odbierać nowy numer „Pielgrzyma”.
  8. Intencje: