OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 1 NIEDZIELĘ ADWENTU, 29 LISTOPADA 2020 R.

  1. Rozpoczęliśmy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. W związku z ograniczeniem ilości osób w kościele zapraszamy na Roraty o 6.45 uczniów klas IV-VIII a o 7.30 dzieci z klas I-III i młodsze. Zachęcamy zarówno dzieci jak i dorosłych do przygotowania lampionów.
  2. Kandydaci do bierzmowania w czasie Adwentu nie mają obowiązku zbierania podpisów na Roratach ale przystępują do spowiedzi w dowolnym dniu.
  3. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne, w Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi od poniedziałku do piątku podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu o 16.00.
  4. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwidzimy w piątek od godz. 9.00.
  5. Na bocznych ołtarzach i przy wyjściu z kościoła są rozstawione opłatki wigilijne oraz świece Caritas. Z racji pandemii nabywamy je w trybie samoobsługowym i bardzo prosimy o podchodzenie pojedynczo z zachowaniem odstępów. Ofiary za opłatki będą przeznaczone na nową kostnicę, której budowa ma ruszyć na wiosnę. W tygodniu opłatki i świece można nabywać po Mszach św. w kościele lub w biurze parafialnym.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Stolicę Apostolską a przed kościołem odbędzie się zbiórka na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  7. Przy wyjściu z kościoła można odbierać nowy numer „Pielgrzyma.