OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 1 NIEDZIELĘ ADWENTU, 28 LISTOPADA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA I NIEDZIELĘ ADWENTU, 28 LISTOPADA 2021 R.

  1. Rozpoczęliśmy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o 6.45. Zachęcamy zarówno dzieci jak i dorosłych do przygotowania lampionów.
  2. Zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku od godziny 16.00 do 17.00.
  3. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne, w Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi dla kandydatów do bierzmowania w czwartek o 16:00 a dla dzieci i dorosłych w piątek o 16:00 a w Głodowie w czwartek podczas Adoracji od 13:00.
  4. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwidzimy w piątek od godz. 9.00.
  5. Na bocznych ołtarzach i przy wyjściu z kościoła są rozstawione opłatki wigilijne oraz świece Caritas (w cenie 10 zł). Z racji pandemii nabywamy je w trybie samoobsługowym. W tygodniu opłatki i świece można nabywać po Mszach św. w kościele lub w biurze parafialnym.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Stolicę Apostolską a przed kościołem odbędzie się zbiórka na Pomoc Kościołowi na Wschodzie. W ubiegłą niedzielę na finansowanie przez Caritas działań pomocowych na terenach przygranicznych zebraliśmy 1.000 zł.
  7. W naszym kościele pojawiła się choinka z bombkami, na których są wypisane imiona dzieci potrzebujące prezentu – waszego daru serca. Proszę, weźcie bombkę i podarujcie dzieciom piękne święta. Proszę, przynieście gotowe prezenty na plebanię do 19 grudnia. Dziękujemy państwu Kosznik za podarowanie choinki!
  8. W naszych sklepach w Pogódkach, Koźminie, Jaroszewach i Głodowie, 3 i 4 grudnia odbędzie się zbiórka żywności na paczki świąteczne dla potrzebujących i samotnych. Serdecznie zachęcamy, przy okazji zakupów, do wspierania sercem i jedzeniem potrzebujących!
  9. GOKSiR i Bibliotek Publiczna w Liniewie zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie z Mikołajem 5 grudnia o 15:00 na placu przy GOKSiR.
  10. Przy wyjściu z kościoła można odbierać nowy numer „Pielgrzyma.