INTENCJE MSZY ŚW. 21 – 28.06.2020

XII Niedziela Zwykła 21 czerwca 2020
08:00 za śp. rodziców Stefanię i Pawła Fijał oraz zmarłych z rodziny
09:30 za śp. ojca Jana Szczygłowskiego i Zygmunta Mazurowskiego oraz zmarłych z rodziny z obojga stron
11:00 w intencji parafian
12:30 za śp. Zygmunta i Elżbietę Wanta
12:30 GŁODOWO: w pewnej intencji
Poniedziałek 22 czerwca 2020
17:00 za śp. Czesława Milewskiego i Jana Chmielińskiego
18:00 z podziękowaniem Panu Bogu za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie
Wtorek 23 czerwca 2020
17:00 1. za śp. Jana i Piotra Watkowskich
2. za śp. Edmunda Alaburdę oraz rodzice Alaburda i Żurawscy
18:00 1. za śp. rodziców Alojzego i Martę, teściów i męża Władysława
2. za śp. rodziców Labuda, Justka i Jereczek
Środa 24 czerwca 2020 Narodzenie Świętego Jana Chrzciciela
16:00 1. za śp. Jana Wieckiego w rocznicę urodzin

2. za śp. Jana i Gertrudę Kawińskich

18:00 Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży
Czwartek 25 czerwca 2020
15:00 Msza Św. na zakończenie roku szkolnego w Głodowie
17:00 1. za śp. Leokadię i Jana Landowskich i zmarłych z rodziny
2. za śp. Wiktora Sierockiego w 40 rocznicę śmierci i jego żonę Władysławę
18:00 1. za śp. rodziców Teresę i Jana Drawskich, Irenę i Pawła Orlikowskich, brata Jana i zmarłych z rodziny
2. za śp. rodziców chrzestnych Zygmunta i Elżbietę Wanta w I rocznicę śmierci Elżbiety od chrześniaczki Danieli z rodziną Świeczkowskich
Piątek 26 czerwca 2020
07:30 Msza Św. na zakończenie roku szkolnego w Pogódkach
17:00 za śp. ojców Zygmunta Kiwacza i Wiesława Buchnowskiego oraz zmarłych z rodziny
18:00 1. za śp. Kazimierza Brodkowskiego i syna Jana
2. za śp. Kazimierza Piechowskiego w 14 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny
Sobota 27 czerwca 2020
17:00 KOBYLE: za śp. Grzegorza Mączkowskiego i zmarłych z rodziny Mączkowskich i Jastrzębskich
17:00 za śp. Zbigniewa Ciecholewskiego
18:00 za śp. Jana w rocznicę urodzin i Marię Gosz oraz ich syna Krystiana
XIII Niedziela Zwykła 28 czerwca 2020
08:00 za śp. Gertrudę i Feliksa Brzoskowskich
09:30 1. w intencji parafian
2. za śp. Felicję, Józefa, Wiktorię i Franciszkę Witkowskich oraz zmarłych z rodziny
11:00 za śp. Pelagię i Antoniego Jarzembińskich, zmarłych z rodziny oraz Agnieszke i Alfonsa Ćwikałowskich i zmarłych z rodziny
12:30 GŁODOWO: za śp. Piotra Hincę