INTENCJE MSZY ŚW. 10 – 17.05.2020

V Niedziela Wielkanocna 10 maja 2020
07:30 za śp. rodziców chrzestnych Urszulę Makurat i Kazimierza Burczyka oraz dziadków Krzyżyńskich i Burczyk
08:00 za śp. Leona i zmarłych z rodziny Toczek i Potulskich
09:00 za śp. Zygmunta Wantę w miesiąc po śmierci
09:30 za śp. Bernadetę i Henryka Szczodrowskich, rodziców i rodzeństwo
10:30 w intencji parafian
11:00 o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziców z podziękowaniem za ich miłość i troskę
12:30 z podziękowaniem Panu Bogu za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w 5 rocznicę sakramentu małżeństwa oraz o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla dziecka
12:30 GŁODOWO: za śp. Stanisława Henniga z okazji urodzin
18:00 za śp. dziadków Sankowskich, Banaszak, Kiedrowskich i Michnowskich
Poniedziałek 11 maja 2020
17:00 za śp. rodziców Szwarc i Watkowskich oraz Piotra Watkowskiego w dniu urodzin
17.30 z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
18:00 za śp. Edmunda Turzyńskiego, rodziców i Alfonsa
Wtorek 12 maja 2020
17:00 za śp. Czesława Milewskiego, rodziców Milewskich i Aszyk
17.30 za śp. Andrzeja Leika w 20 rocznicę śmierci i chrześniaka Wojciecha
18:00 za śp. Jadwigę, Witolda i Józefa Skoniecznych oraz Ewę i Mirosława Niemczyk
Środa 13 maja 2020
17:00 o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla I Róży Matek z Koźmina
17.30  za śp. Renatę Peplińską od uczestników pogrzebu
18:00 za śp. Jana, Bogumiłę i Andrzeja Sosnowskich oraz zmarłych z rodziny Lewickich
18.30 o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń I Róży Matek z Jaroszew
Czwartek 14 maja 2020
17:00 za śp. Władysława i Irenę Trzebiatowskich oraz Adama i Mariannę Sędzickich
17.30 za śp. Romana Kureckiego
18:00 za śp. Zofię i Czesława Marchewicz
18.30 o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla chrześniaków
Piątek 15 maja 2020
17:00 za śp. Zenona, Franciszkę i Bolesława Sinickich oraz zmarłych z rodziny
17.30 za śp. Urszulę Szulist

18:00 za śp. Wiesława w 5 rocznice śmierci oraz Leokadię i Feliksa Huzarek
Sobota 16 maja 2020
17:00 za śp. Jadwigę Jaszewską i Władysławę Sochaczewską
17:00 KOBYLE: za śp. Zygmunta Połoma, Henryka Flisa i rodziców z obojga stron
18:00 za śp. Jerzego Kasprzyckiego oraz Zofię i Franciszka Chmielińskich
VI Niedziela Wielkanocna 17 maja 2020
08:00 za śp. Mariana Stromskiego i zmarłych z rodziny
09:30 za śp. Stefana Urbana i rodziców
11:00 w intencji parafian
12:30 o Boże błogosławieństwo dla Alicji z okazji chrztu św.
12.30 GŁODOWO: za śp. Zofię i Stanisławę Cieślikowskie
18:00 o zdrowie i szczęśliwą operację