INTENCJE MSZY ŚW. 03 – 10.10.2021

XXVII Niedziela Zwykła 3 października 2021
08:00 za śp. Mirosławę Strenga w 3 rocznicę śmierci, rodziców Agnieszkę i Zbigniewa oraz brata Grzegorza
09:30 1. Za śp. Franciszkę Witkowską w rocz. śmierci i zm. z rodziny
2. za śp. Lilinannę i Elżbietę Weijer oraz Zbigniewa Kurszewskiego
11:30 Suma odpustowa w intencji parafian
Poniedziałek 4 października 2021
17:00 za śp. Zygmunta Szynalewskiego
18:00 za śp. rodziców Zofię i Jana
Wtorek 5 października 2021
17:00 1. za śp. Arkadiusza, Wandę i Pawła Pawelec oraz Franciszka Milewskiego
2. za śp. Czesława Bronka od zakładu pogrzebowego PINEX
18:00 1. za śp. Andrzeja Sowińskiego w rocznicę śmierci
2. za śp. Zofię Klasa od uczestników pogrzebu
Środa 6 października 2021
17:00 1. za śp. ks. Eugeniusza Stelmacha od I Róży Matek z Koźmina
2. za śp. Krystynę Hoffmann i Kazimierza Kosznika
18:00 1. za śp. Danutę oraz Zofię i Leona Klasa
2. za śp. Feliksa Bollina od zakładu pogrzebowego PINEX
Czwartek 7 października 2021
17:00 1. za śp. Martę i Józefa Alaszkiewicz
2. za śp. Marię i Antoniego Skwierawskich, krewnych z obojga stron oraz za Elżbietę i Magdalenę
18:00 za śp. matkę Helenę w rocznicę śmierci i Józefa Trapp oraz Teresę i Jana Drawskich
Piątek 8 października 2021
17:00 1. za śp. Annę i Władysława Talaśka i zmarli z ich rodzin
2. za śp. Zbigniewa Wysockiego – intencja od Bożeny, Beaty i Ko z Holandii
18:00 1. za śp. rodziców Teodorę i Omusa Angelelli oraz Wandę i Stanisława Byczkowskich
2. za śp. Władysławę Borzyszkowską
Sobota 9 października 2021
16:00 za śp. Bogdana Sobczaka w rocznicę urodzin
17:00 za śp. Maksymiliana, Franciszkę, Mieczysława i Agnieszkę Kulaszewicz
18:00 za śp. rodziców Wandę i Kazimierza Szczodrowskich i brata Stanisława
XXVIII Niedziela Zwykła 10 października 2021
08:00 za śp. Czesława Milewskiego oraz rodziców Milewskich i Aszyk oraz za siostry i szwagrów
09:30 w intencji parafian
11:00 za śp. córkę Grażynę w rocznicę urodzin
12:30 GŁODOWO: za śp. Gertrudę, Jana i Józefa Osowskich