GŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 9 PAŹDZIERNIKA 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 9 PAŹDZIERNIKA 2022 R.

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na budowę kostnicy. Za składane ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku o 16.30 a dorosłych od poniedziałku do czwartku po Mszy św. o 17.00. W piątki różaniec o 20:30. O prowadzenie różańca prosimy: w poniedziałki Róże z Pogódek, we wtorki Róże z Koźmina, w środy Róże z Kobyla, w czwartki Róże z Jaroszew.
  3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w piątki po Mszach św. od 18:30 do 21:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie w piątek o godz. 20:30.
  4. Do zakrystii i biura parafialnego można przynosić wypominki roczne, jednorazowe i na Mszę św. zbiorową w Dzień Zaduszny.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili kolejny Dzień Papieski. Przed kościołem odbędzie się zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  6. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Gemmy Galgani z oddaniem czci relikwiom w czwartek po Mszy Świętej o godz. 18:00. Nabożeństwo to będzie u nas co miesiąc w każdy II czwartek miesiąca.