OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ADWENTU, 11 GRUDNIA 2021 R.

NA III NIEDZIELĘ ADWENTU, 11 GRUDNIA 2021 R.

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na parafialne inwestycje a fundacja Beatus prowadzi przy kościele sprzedaż pierników oraz bombek. Dochód zostanie przeznaczony na wsparcie osób w potrzebie. Za składane ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
2. Dzisiaj w Bazylice Katedralnej w Pelplinie Ksiądz Biskup Diecezjalny udziela promocji nowym nadzwyczajnym szafarzom Komunii św. w tym naszemu parafianinowi Krystianowi Burczykowi.
3. Bardzo dziękujemy za wsze otwarte serca i dobro w czasie zbiórek żywności w sklepach a terenie parafii! Dziękujemy, że pomagacie innym spędzić te święta z uśmiechem i świadomością bycia kochanym i zauważonym! Dziękujemy za zabranie wszystkich bombek i robienie prezentów dla dzieci. Pamiętajmy, że termin oddawania przygotowanych prezentów jest DO 13 grudnia.
4. W ubiegłą niedzielę na Stolicę Apostolską zebraliśmy 1.000 zł. a na Pomoc Kościołowi na Wschodzie 400 zł.
5. W czwartek odbędzie się w naszej parafii przedświąteczna spowiedź, w Głodowie od 15:00 do 15:30 oraz w Pogódkach od 16:00 do 17:00 i po Mszy św. o 17:30. Zachęcamy do skorzystania z tej okazji ponieważ w następnych dniach będzie to utrudnione ponieważ będziemy spowiadali w innych parafiach.
6. Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o 6.45. Zachęcamy zarówno dzieci jak i dorosłych do przygotowania lampionów.
7. Na bocznych ołtarzach i przy wyjściu z kościoła są rozstawione opłatki wigilijne.
8. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w piątki po Mszy św. wieczornej do 19:30 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie w piątek o godz. 19:30.
9. Nasi strażacy z OSP Pogódki sprzedawać będą choinki, z których dochód przeznaczony będzie na wymianę umundurowania specjalnego. Sprzedaż odbędzie się przy remizie OSP od 17 grudnia do wyczerpania zapasów; w sobotę 17 grudnia od 10:00 do 20:00 a w dni powszednie od 16:00 do 20:00.
10. Zapraszamy na Nowennę do Dzieciątka Jezus od 16 do 24 grudnia o godz. 20:00. Zapraszamy, aby przynosić kwiaty dla Dzieciątka i kartki z intencjami, które będziemy odczytywać każdego dnia nowenny. W wigilię Nowenna po Mszy Świętej porannej.