OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 11 WRZEŚNIA 2022 R.

NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 11 WRZEŚNIA 2022 R.

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na dalsze prace przy budowie kostnicy. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary i wpłaty na konto.
2. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w piątki po Mszach św. od 18:30 do 21:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie w piątek o godz. 20:30.
3. We wtorek obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża św. a w środę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
4. W sobotę o godz. 11:00 odbędzie się zbiórka dla wszystkich ministrantów, na którą zapraszamy również chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
5. W sobotę o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z pierwszej klasy szkoły średniej.
6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na nasze Seminarium Duchowne.
7. Burmistrz Skarszew oraz Sołectwo i Parafia w Szczodrowie zapraszają na Gminne Dożynki, które rozpoczną się w niedzielę 18 września Mszą św. o godz. 14:00 na placu przy kościele w Szczodrowie.