OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA I NIEDZIELĘ WILKIEGO POSTU, 6 MARCA 2022 R.

NA I NIEDZIELĘ WILKIEGO POSTU, 6 MARCA 2022 R.

1. W ubiegłą niedzielę i Środę Popielcową na pomoc Ukrainie zebraliśmy 12.605 zł. Serdeczne Bóg zapłać za te ofiary. Dziękujemy także za przeniesienie mebli,  posprzątanie mieszkania i wypranie tapicerki mebli na poddaszu plebanii.
  2. Zapraszamy na różaniec w kościele codziennie o godz. 20.30 w intencji narodu Ukraińskiego oraz o pokój na świecie.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Głodowie w czwartek o 15.30, w Pogódkach w piątek o 9.30 i 17.30. W niedzielę o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny. Dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców Droga Krzyżowa w piątek o 19.00.
  4. Od wtorku do piątku zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w naszym kościele od godz. 16:00.
  5. Dzisiaj można wesprzeć o. Pawła Potocznego, księdza grekokatolickiego, który obejmuje opieką duchową uchodźców. Jest ona równie istotna, co pomoc humanitarna, ponieważ wojna kaleczy dusze. Parafia o. Pawła liczy 200 dusz, a teraz ma pod opieką o wiele więcej ludzi. Chcemy się złożyć razem z wami, na pomoc dla niego, aby docierał do wszystkich potrzebujących. Dlatego pod chórem jest zbiórka n ten cel.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na parafialne inwestycje a przed kościołem odbędzie się zbiórka na rzecz polskich misjonarzy.
  7. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.